Italská značka Primigi je více než třicet let celosvětově uznávaný výrobce dětské obuvi. Díky rozsáhlému sortimentu dětské obuvi uspokojuje všechny věkové skupiny dětí.

Pečlivě vybrané materiály a italský design slavil na na trhu okamžitý úspěch. Primigi boty jsou oceňovány za kvalitu použitých materiálů, za pokročilé technologie a za pečlivě navržené a vyvážené tvary zohledňující zdravý růst dětských nohou.

Za pár let se Primigi stává jedničkou na svém domácím trhu, stále posiluje svou pozici a rozšiřuje se i na zahraniční trh.
V roce 2001 připojením ke společnosti IMAC Spa (přední výrobce pánské, dámské a dětské obuvi) došlo k dalšímu zdokonalení technologií. Více než třicetipětileté zkušenosti a specializace ve světě dětské obuvi IMAC Spa rozšiřuje výrobu obuvi o oblečení. Vyrábí pro děti kvalitní výrobky, které zaujmou na pohled, jsou pohodlné, prodyšné, lehké, odolné a respektující specifické potřeby každé věkové skupiny. V roce 2007 skupina otevřela své první Primigi STORE nabízející širokou a kompletní řadu produktů - obuv, oblečení, doplňky a spodní prádlo pro děti ve věku 0 až 14 let!

Primigi dětská obuv - boty pro každý věk

  • styl, který je typicky italský,
  • vášeň pro krásné materiály,
  • přesný výzkum zaměřený na splnění praktických a zdravotních požadavků dnešních dětí.

Děti 12-14 měsíců : jen o chůzi ...

V tomto věku je, více než kdy jindy, důležité vybírat boty s velkou pečlivostí. Správné boty pomáhají batoleti získat sebejistotu při jeho prvních krůčcích a osvojuje si tak správné držení těla.

Ideální obuv v tomto věku

  • poskytuje správnou podporu ke kotníkům, aniž by byla příliš těsná,
  • je velmi jemná při styku s citlivou pokožkou dítěte,
  • je dostatečně široká a poddajná na patě s cílem poskytnout dobrou oporu,
  • je z přirozených a měkkých materiálů, jako je kůže nebo kombinace kůže a tkanina.

Děti 15 měsíců - 5 let: nohy jsou stále na cestách

Primigi zkušenosti ukazují,  jak je důležitá flexibilní podrážka, která poskytuje ochranu před tvrdou zemí.
Vzhledem k tomu, že v tomto věku jsou děti velmi aktivní, musí jejich nohy v botě volně dýchat. Proto vyrábíme stélky z přírodních prodyšných materiálů.

Děti 6-14 let : Chci , abych si vybral-vybrala, stejně jako si vybírají dospělí…

Ve škole, při sportu nebo na výletě ... Boty musí být odolné a flexibilní. Pohodlný svršek, odolné podešve a stylový vzhled, nejen pro dívky. Ale módní detaily by nikdy neměly být na úkor komfortu a pohodlí nohy dítěte.